Sprawa pięknej żebraczki

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Najgorszym wrogiem mordercy jest sekcja zwłok... W zbrodniach popełnionych w afekcie sekcja zwłok pozwala ustalić fakty, których nie podważy żadne późniejsze, choćby i najzręczniejsze, fałszowanie dowodów. W zbrodniach, popełnionych z premedytacją z zemsty bądź żądzy zysku przez inteligentnego i podstępnego mordercę, lekarz jest w stanie dowieść prawdy, idąc za wskazówkami, których nigdy nie dostrzegłby człowiek o mniej gruntownym wyszkoleniu.Z tego właśnie powodu w książkach mających za głównego bohatera Perry ego Masona autor starał się wzbudzić zainteresowanie czytelnika doniosłością medycyny sądowej.

żabka | 2016-05-29
Przeczytana: 29 maja 2016

Nasz drogi Perry Mason znów się wplącze w dość skomplikowaną historię. Będzie musiał uratować pewną młodą kobietę od bankructwa. Jednak sprawa się rozwinie w dość nietypowy sposób.
Bardzo dobrze się czyta. Polecam

Ewa Kaczmarczyk | 2010-05-18
Przeczytana: 20 stycznia 2010

Pewnie niewielu wie, że to tak naprawdę opowieść o Perrym Masonie i jego kolejnej zagadki, którą ma do rozwiązania. Książka jest podzielona na 20 rozdziałów, a opowiada o dziewczynie Daphne Shelby, która przychodzi do adwokata po pomoc w sprawie swojego stryja Horacego. Mason ma trudną zagadkę do rozwiązania. Gorąco polecam, choć książka nie jest łatwa.

Milena Andrzejczak | 2016-05-01
Przeczytana: grudzień 2007