Zestaw ćwiczeń do Naszego Elementarza. Część 1

Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
youstyna

Dzięki ćwiczeniom w formie gier i zabaw poznacie pierwsze i ostatnie głoski w słowach, kolory i kształty, nauczycie się opowiadać, liczyć, orientować w przestrzeni, poznacie, gdzie jest lewa, a gdzie prawa strona i wiele innych rzeczy. Pamiętajcie - im częściej piszecie, liczycie, bawicie się, obserwując świat i opowiadając tym łatwiej i lepiej będziecie się uczyć w szkole! W teczce znalazły...

W teczce znalazły się zeszyty ćwiczeń 1-4 dla klasy 1: Jestem uczniem, Już się uczę, Poznaję litery i liczby, Piszę i liczę.

źródło opisu: https://aros.pl/ksiazka/zestaw-cwiczen-do-naszego-elementarza-czesc-1

źródło okładki: https://aros.pl/ksiazka/zestaw-cwiczen-do-naszego-elementarza-czesc-1