Będę pisać. Książeczka zerówczaka

Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
youstyna

Każde dziecko chce się uczyć. Dlatego potrzebuje wciąż nowych zadań i sprawdzianów. Rysowanie linii, wzorów po śladzie i pisanie liter to niezbędne ćwiczenia, zapewniające sukces w pierwszej klasie. Na końcu książeczki znalazł się piękny Dyplom, który może zostać uroczyście wręczony dziecku za znajomość literek. W serii "Książeczka zerówczaka" ukazały się trzy tytuły: Będę pisać, Będę liczyć...

W serii "Książeczka zerówczaka" ukazały się trzy tytuły: Będę pisać, Będę liczyć oraz Szlaczki.

źródło opisu: https://bonito.pl/k-90260867-bede-pisac-ksiazeczka-zerowczaka

źródło okładki: https://bonito.pl/k-90260867-bede-pisac-ksiazeczka-zerowczaka