Rachunkowość małych firm

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320811066
biznes, finanse

Wśród jednostek prowadzących księgi rachunkowe w szczególnej sytuacji są te, które wykonują działalność gospodarczą na niewielką skalę. Nie wszystkie muszą obligatoryjnie prowadzić księgi rachunkowe, często jednak może to okazać się korzystne dla właścicieli. W wielu przypadkach jedynym powodem rezygnacji z prowadzenia uproszczonych ksiąg rachunkowych staje się brak fachowego przygotowania właścicieli lub ich pracowników.Autorzy opracowania postawili za cel stworzenie swojego rodzaju poradnika zarówno dla osób które chciałyby poznać zasady prowadzenia ksiąg handlowych, jak i dla tych, którzy napotkali trudności w rozwiązywaniu konkretnych problemów.

DOROTA ANTOSZCZUK | 2013-03-03
skaut28 | 2011-06-16