sztuka
Dominika

Ta publikacja skierowana jest do wszystkich, którzy zajmują się edukacją poprzez sztukę. Nie tylko edukatorów, animatorów i pedagogów, ale także do rodziców, którzy chcą stymulować samodzielną aktywność twórczą swojego dziecka. Wymiana dobrych praktyk, dzielenie się nie tylko pomysłami, ale także problemami, pozwala nam ulepszyć własne metody. Możemy się zainspirować, wyjąć to co dla nas najlepsze i przekuć w nową, lepszą jakość. A także uniknąć błędów, które popełnili inni. Z taką nadzieją oddajemy w Wasze ręce pierwszą część publikacji Sztuka (w) edukacji, wydaną w ramach projektu DO SZTUKI GOTOWI START! Zebraliśmy teksty osób, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować przy jego realizacji. Różnorodność podjętych tematów pozwala nam wierzyć, że każdy może znaleźć coś dla siebie.
fragment wstępu Aneta Zasucha

źródło opisu: http://www.bwa.katowice.pl/