Miłość jak z powieści

Tłumaczenie: Julita Mirska
Wydawnictwo: HarperCollins Polska
A Time to Dream. Force of Feeling
HarperCollins

Gra o spadek Melanie Foden nie może uwierzyć, że obcy człowiek zostawił jej w spadku swój majątek. Jego częścią jest dom na wsi. Najbliższy sąsiad Melanie, przystojny i charyzmatyczny Luke Chalmers, zawitał w te strony w sprawach zawodowych. Luke często pojawia się u Melanie, a ona w jego obecności czuje się coraz bardziej niepewnie. Zaczyna podejrzewać, że Luke ma jakiś ukryty cel. Siła...

Gra o spadek

Siła uczuć
Campion Roberts, autorka książek historycznych, głęboko zraniona i upokorzona, unika mężczyzn. Jej pocieszeniem staje się praca. W świecie swoich fikcyjnych bohaterów odnajduje spokój i harmonię. Do czasu aż Guy French, agent literacki, każe jej wprowadzić zmiany do tekstu nowej książki, by tchnąć życie w papierowych bohaterów. Guy oferuje Campion pomoc. Wyjeżdżają do Walii. Ich pobyt w domku na odludziu kończy się udaną przeróbką książki, a także porywającym romansem. Po powrocie jednak kontakt z Guyem niespodziewanie się urywa.

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl