Polska. Góry. Najpiękniejsze miejsca i krajobrazy gór

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Ula

Wysokogórski krajobraz Tatr, rozległe bieszczadzkie połoniny, skaliste baszty Karkonoszy i Gór Stołowych, dzikie ostępy Gór Bialskich oraz wiekowa Puszcza Jodłowa Gór Świętokrzyskich sprawiają, że polskie góry, zachwycają pięknem i różnorodnością, nie ustępują tym najpiękniejszym na świecie. Interesujący, zwięzły opis poszczególnych pasm, a przede wszystkim wyjątkowe zdjęcia najciekawszych krajobrazów i obiektów kultury, pozwolą Czytelnikom udać się na niepowtarzalną wędrówkę po – mniej lub lepiej znanych – górskich zakątkach Polski.

źródło opisu: Wydawnictwo Olesiejuk, 2015

źródło okładki: Wydawnictwo Olesiejuk, 2015