ABC... roślin w kardiologii

Plants in Cardiology
8387197327
zdrowie, medycyna
Athoualia

Jest to broszura z dziedziny medycyny, która umożliwia nam spojrzenie na fragment pasjonującej historii odkrywania substancji leczniczych w świecie roślin i ich późniejszego zastosowania we współczesnych terapiach. Z książki ABC... roślin w kardiologii możemy się dowiedzieć o różnorodnych surowcach naturalnych i syntetycznych, stosowanych między innymi we współczesnych lekach układu krążenia, których wprowadzenie do lecznictwa poprzedziły badania nad
składnikami wybranych roślin.

źródło opisu: Wydawnictwo Astrum, 1998