Warzywa w ogrodzie. Uprawa i pielęgnacja

Seria: Natura
Wydawnictwo: Dragon
ogród, warzywa, warzywniak, uprawa
hobby
Athoualia

Broszura zawiera podstawowe informacje dotyczące uprawy warzyw w przydomowych ogródkach. W części wstępnej znalazły się porady dotyczące zakładania warzywnika, systemów uprawy, zmianowania i płodozmianu, nawożenia, nawadniania oraz ochrony roślin. Część druga to przegląd popularnych oraz mniej znanych warzyw. Każdy opis, zawierający informacje o wymaganiach, uprawie, zbiorze oraz...

Broszura zawiera podstawowe informacje dotyczące uprawy warzyw w przydomowych
ogródkach.

W części wstępnej znalazły się porady dotyczące zakładania warzywnika, systemów uprawy, zmianowania i płodozmianu, nawożenia, nawadniania oraz ochrony roślin. Część druga to przegląd popularnych oraz mniej znanych warzyw. Każdy opis, zawierający informacje o wymaganiach, uprawie, zbiorze oraz przechowywaniu warzyw, uzupełniają fotografie.

źródło opisu: Dragon, 2016

źródło okładki: Autorskie