Zgłosuj na książki roku 2017

Maluchy. Małe zwierzątka z naklejkami. Akademia malucha 2-3 lata

Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
youstyna

"Maluchy. Małe zwierzątka z naklejkami" to propozycja edukacyjna dla dzieci w wieku 2-3 lat. Zabawa z książeczką rozwija spostrzegawczość, umiejętność kojarzenia obrazu i emocje poznawcze, zachęca do rozpoznawania i porównywania elementów, wzmacnia mięśnie dłoni, a także bystrość, koordynację i logiczne myślenie. Dziecko wyrabia orientację przestrzenną oraz nawyki rysowania, takie jak...

Zabawa z książeczką rozwija spostrzegawczość, umiejętność kojarzenia obrazu i emocje poznawcze, zachęca do rozpoznawania i porównywania elementów, wzmacnia mięśnie dłoni, a także bystrość, koordynację i logiczne myślenie. Dziecko wyrabia orientację przestrzenną oraz nawyki rysowania, takie jak kreślenie rożnego rodzaju linii i odwzorowywania kształtów. Wszystkie zadania łączą naukę z zabawą.
Mamy nadzieję, że książeczka stanowić będzie cenną pomoc w procesie wczesnego kształcenia, zachęcając dziecko do odkrywania otaczającego świata.
Inne książeczki z tej serii: Kolorowanka, Obrazki, Zabawki, Szlaczki, Wiejskie zwierzątka, Małe zwierzątka, Rysuję i naklejam, Koloruję i naklejam.