Maluchy. Kolorowanka z naklejkami. Akademia malucha 2-3 lata

Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
youstyna

Kochani Rodzice, przed Wami edukacyjna książeczka do kolorowani a z naklejkami przeznaczona dla dzieci 2-3 letnich. Nalepiając naklejki i kolorując elementy obrazków, dziecko będzie ćwiczyć logiczne myślenie, spostrzegawczość i koncentrację. Wszystkie zawarte w książeczce ilustracje są czytelne, z wyraźnym konturem, co ułatwia dziecku kolorowanie. Mamy nadzieję, że książeczka "Maluchy....

Kochani Rodzice,

Mamy nadzieję, że książeczka "Maluchy. Kolorowanka" sprawi radość Waszemu dziecku, stanie się ważnym elementem jego wczesnego kształcenia i pozwoli Wam miło i ciekawie wspólnie spędzić czas.
Inne książeczki z tej serii: Maluchy. Cyfry, Maluchy. Linie, Kolory, Kolowanka.