Akta Danzigera

Seria: Srebrna Seria
Wydawnictwo: Amber
Mission flats
powieść,

Książka wydana również pod tytułem "Requiem dla Bostonu". Ben Truman, szef policji w prowincjonalnym miasteczku, znajduje podczas patrolu zwłoki zastrzelonego mężczyzny. Ofiara zostaje zidentyfikowana jako Robert Danziger, prokurator z Bostonu. Dochodzenie przejmuje bostońska policja. Ale to Ben natrafia na teczkę z aktami spraw, którymi zajmował się Danziger. I rozpoczyna własne śledztwo w...

Książka wydana również pod tytułem "Requiem dla Bostonu".

Ben Truman, szef policji w prowincjonalnym miasteczku, znajduje podczas patrolu zwłoki zastrzelonego mężczyzny. Ofiara zostaje zidentyfikowana jako Robert Danziger, prokurator z Bostonu. Dochodzenie przejmuje bostońska policja. Ale to Ben natrafia na teczkę z aktami spraw, którymi zajmował się Danziger. I rozpoczyna własne śledztwo w Bostonie: mieście narkotykowych gangów, skorumpowanych gliniarzy i sekretów wydziału zabójstw, które czekają na ujawnienie. Ale za jaką cenę?

Epril | 2017-01-07
Przeczytana: 07 stycznia 2017