Nightmare Academy #1

Nightmare Academy #1
9780061974199
angielski
niceandhappy

Join Charlie Benjamin on a "fast-paced, action-packed" adventure. When Charlie's nightmares bring monsters to Earth, Charlie gets a once-in-a-lifetime chance to learn to control his powers at the incredible Nightmare Academy. "marvelous creatures" greet Charlie and his new friends as they embark on "a straight-forward thrill ride" of "rip-roaring monster slayings" in a debut novel that's "pure entertainment."

źródło opisu: https://www.harpercollins.com/

źródło okładki: https://www.harpercollins.com/