Wzgórze Apolla #6

Tłumaczenie: Paweł Dybała
Cykl: Wzgórze Apolla (tom 6)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Sakamichi no Apollon
komiksy

Między Kaoru i Sentaro dochodzi do kłótni, w wyniku której ich drogi się rozchodzą. Jednak miłość do muzyki, która wcześniej ich połączyła, bierze górę podczas występu na szkolnych dniach kultury. Gdy na sali ulega awarii zasilanie i elektryczne gitary stają się bezużyteczne, Kaoru zasiada za pianinem, by wraz z Sentaro grającym na perkusji dać niesamowity popis ich możliwości! Dzięki niemu chłopcy nie tylko godzą się ze sobą, ale stają się sławni w całej szkole. Tymczasem w sercu Ritsuko zachodzą stopniowe, ale coraz bardziej zauważalne zmiany, a Yurika przenosi się do mieszkania, które wynajął Jun, o czym wkrótce przypadkiem dowiaduje się Sentaro. Jak to wszystko wpłynie na relacje między naszymi bohaterami? Oto kolejna odsłona słodko-gorzkiej opowieści o dojrzewaniu i muzyce.

źródło opisu: JPF, 2016

źródło okładki: www.jpf.com.pl