Poznaje cyferki i liczę 5-7 lat

Wydawnictwo: Aksjomat
youstyna

Dwie interesujące książeczki edukacyjne do nauki pisania i liczenia. W każdej z nich znaleźć można różnorodne, dostosowane do możliwości dziecka zadania. Staranne ilustracje oraz zestaw kolorowych naklejek zachęcą dziecko do poznawania liter i cyfr, liczenia i pisania prostych wyrazów. Przedszkolak lubi się uczyć i ten naturalny zapał dziecka trzeba umiejętnie wykorzystać. Te książeczki uczą, bawią, rozwijają i są dowodem na to, że nauka wraz z zabawą mogą iść w parze i wzajemnie się uzupełniać.