Gratka pięciolatka. Część 2

Wydawnictwo: Aksjomat
youstyna

Szukanie różnic między obrazkami, liczenie do 10, numerowanie obrazków tworzących historyjkę, porównywanie ciężarów, rysowanie po liniach przerywanych, labirynty oraz zadania-quizy z naklejkami na co drugiej stronie książki, służące sprawdzeniu wiedzy dziecka: właściwa odpowiedź ma kolor piłki trzymanej przez zwierzątko przy poleceniu. Staranne ilustracje, zróżnicowane i ciekawe zadania oraz quiz z naklejkami to atuty serii, z którą pięciolatek owocnie i przyjemnie spędzi czas.