Lokomotywa 4-latka

Wydawnictwo: Aksjomat
youstyna

Drodzy Rodzice! Seria książeczek: Lokomotywa 2-latka, 3-latka, 4-latka i 5-latka została przygotowana w oparciu o aktualny program wychowania przedszkolnego. Interesujące i różnorodne zadania pomogą dziecku w zdobyciu nowych wiadomości i pojęć, nauczą logicznego myślenia, kojarzenia i porównywania, rozwiną również jego spostrzegawczość i wyobraźnię. Wszystkie zadania mają charakter zabawowy, przez co dziecko szybko, w przystępny sposób i z przyjemnością uczy się i nabywa nowych doświadczeń.