Dachy, stropodachy, tarasy. Remonty i wzmacnianie

Wydawnictwo: Difin
technika
youstyna

Książka stanowi studium przypadku usterek i uszkodzeń dachów, stropodachów i tarasów. Opisano w niej następstwa realizacji tych elementów z pominięciem zasad wiedzy technicznej, wynikające z błędów i niedociągnięć zarówno projektowych, jak również wykonawczych. Omówiono także koncepcje rozwiązań projektowych naprawy występujących usterek i uszkodzeń. Pozycja przeznaczona jest jako materiał...

Pozycja przeznaczona jest jako materiał pomocniczy dla studentów uczelni technicznych na kierunku Budownictwo. Może być również wykorzystywana w praktyce inżynierskiej przez osoby zajmujące się zarówno wykonawstwem, jak również projektowaniem obiektów budowanych, w szczególności obiektów budownictwa ogólnego.