Poznaję zwierzęta. Książka + gra

Wydawnictwo: Zielona Sowa
youstyna

"Poznaję zwierzęta" to zestaw edukacyjny przeznaczony dla dzieci 4-6-letnich. Składa się z książki z ćwiczeniami, będącymi uzupełnieniem edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, oraz gry tematycznej. W książce znajdują się zadania, z zabawnymi, kolorowymi ilustracjami. Dzięki dołączonej grze, dzieci utrwalają nabyte podczas ćwiczeń z książką umiejętności. Niewątpliwą zaletą gry jest również...

W książce znajdują się zadania, z zabawnymi, kolorowymi ilustracjami. Dzięki dołączonej grze, dzieci utrwalają nabyte podczas ćwiczeń z książką umiejętności. Niewątpliwą zaletą gry jest również to, że może bawić się w nią cała rodzina. Książka i gra stanowią integralną całość. Doskonałe w edukacji domowej.

W "Poznaję zwierzęta" dziecko razem z sympatycznymi bohaterami, Krzysiem i wróbelkiem Felkiem, wybiera się do zoo i tam poznaje różne zwierzęta – ich budowę, zwyczaje. Podczas ćwiczeń wykorzystuje umiejętności z różnych dziedzin – liczenia, czytania, pisania, spostrzegawczości, logicznego myślenia.

Choć książka zawiera ćwiczenia, to dzięki ciekawej narracji nie ma ona charakteru stricte szkolnego, co ułatwia naukę przez zabawę.