Piszę i koloruję 6-7 lat

Wydawnictwo: Aksjomat
youstyna

Seria zeszytów ?Piszę i koloruję" oraz ?Liczę i koloruję" przeznaczona jest dla dzieci w wieku 5-7 lat. Dzieci poznają tu litery i cyfry oraz próbują pisać wyrazy i wykonywać proste działania matematyczne. Książeczki zostały opracowane w formie kolorowanek z naklejkami. Ciekawe i różnorodne zadania: rysowanie po śladzie, labirynty, łączenie punktów oraz ćwiczenia rozwijające spostrzegawczość dziecka, uatrakcyjnią mu naukę oraz będą sposobem na kształcące spędzenie wolnego czasu.