Ładnie piszę 5-6 lat

Wydawnictwo: Aksjomat
youstyna

Drodzy Rodzice! "Ładnie piszę" to dwie książeczki zawierające zestaw ćwiczeń w pisaniu liter. Część pierwsza jest przeznaczona dla dzieci w wieku 5-6 lat, część druga jest adresowana do 6-7 latków. Książeczki te są zróżnicowane pod względem stopnia trudności. W części pierwszej dziecko znajdzie wzory literopodobne, szlaczki oraz zabawne ilustracje z wkompowanymi literami. W części drugiej,...

Drodzy Rodzice!

W części drugiej, oprócz szlaczków i pisania po śladzie, są ćwiczenia na łączenie liter oraz praktyczne zadania kształcące spostrzegawczość i sprawnośc manulaną dziecka.