Elementarz sześciolatka

Wydawnictwo: Aksjomat
youstyna

Seria elementarzy dla 4-latka, 5-latka i 6-latka została opracowana w oparciuo aktualne programy nauczania w przedszkolu i wraz z ?Wycinankami czterolatka, pięciolatkai sześciolatka" stanowi integralną całość edukacyjną.Dzieci czteroletnie uczą się przede wszystkim umiejętności niezbędnych w codziennym życiu: zasad higieny, bezpieczeństwa, poznają rytm pór roku i związane z nimi zjawiska. W ?Elementarzu pięciolatka" znajduje się wiele ciekawych ćwiczeń przygotowujących do nauki pisania, a także rozwijających spostrzegawczość i umiejętność logicznego myślenia dziecka. Sześciolatki poznają litery i cyfry, uczą się liczyć, podejmują pierwsze próby czytania krótkich tekstów oraz utrwalają zdobyte wcześniej umiejętności. Dołączone do elementarzy naklejki oraz interesujące i różnorodne zadania uatrakcyjnią dziecku naukę.