Jezus uzdrawia w Eucharystii

Wydawnictwo: Esprit
religia
Ursa

Święta hostia i Najświętszy Sakrament Eucharystii są szczerym wyrazem tego, kim jest Jezus i jak bardzo nas kocha. On sam nigdy nam się nie narzuca, dlatego to my musimy otworzyć się na Niego. […] Chrystus pomaga nam rozbudzić naszą chęć powrotu, zbliżenia się do Niego. Tak wielka jest Jego hojność! /fragment/ Odczuwasz samotność i wyobcowanie? Często doświadczasz załamań i lęków? Pragniesz...

/fragment/

Odczuwasz samotność i wyobcowanie?
Często doświadczasz załamań i lęków?
Pragniesz uzdrowienia fizycznego i duchowego?
Musisz zrozumieć, jak wielki dar ofiaruje ci Bóg na każdej Mszy Świętej.
Otwórz tę książkę już teraz i poznaj uzdrowienie płynące z Eucharystii!

Autentyczne historie przywoływane przez autorkę, Ilsę B. Reyes, poruszają i udowadniają, że hostia nie jest tylko symbolem – jest prawdziwym ciałem Jezusa Chrystusa. Pełny udział w Eucharystii prowadzi do głębokiej relacji z Jezusem, odsuwa wszelki strach i zniewolenia. Przybliża do Boga i prawdziwie uzdrawia!

Ilsa Reyes wydobywa głębię z nauczania o Eucharystii i rozpala nasze serca. Jest jedną z najbardziej inspirujących katolickich pisarek.
o. Jerome Marquez, SVD, kanonista

źródło opisu: Strona wydawnictwa