W świecie małej księżniczki. Zeszyt 2

Wydawnictwo: Aksjomat
youstyna

Książka z łamigłówkami dla dziewczynek w wieku przedszkolnym. Małe królewny znajdą tu kolorowanki i ćwiczenia w rysowaniu, które rozwijają wyobraźnię oraz sprawność manualną. W książeczkach znajdują się również łamigłówki: łączenie punktów, z których powstanie obrazek, szukanie różnic między rysunkami, łączenie w pary pasujących do siebie elementów, rysowanie dróg w labiryntach oraz ćwiczenia kształcące umiejętność logicznego myślenia. Tematyka zadań (księżniczki, kucyki, elfy, piękne balowe stroje) spotka się z dużym zainteresowaniem małych czytelniczek. Dodatkowym atutem serii są kolorowe naklejki i korony małej księżniczki do samodzielnego wykonania.

źródło opisu: https://aros.pl/ksiazka/w-swiecie-malej-ksiezniczki-zeszyt-2-2

źródło okładki: https://aros.pl/ksiazka/w-swiecie-malej-ksiezniczki-zeszyt-2-2