Bird, t.2: Maska

Tłumaczenie: Paweł Kamiński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bird". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Sutoris
The Mask
bird, komiks, modelka, Nowy Jork
komiksy

Egzotyczna Bird jest największą w Nowym Jorku gwiazdą modelingu. Królowa wybiegów, muza projektantów, natchnienie artystów. Właścicielka serc wielu mężczyzn… i kobiet. Szalona, nieokiełznana, dzika. Jednak to wszystko pozory. Pod tą maską kryje się jej prawdziwa twarz – zranionej i wykorzystanej kobiety – Jobeth Benton; dziedziczki rodzinnej fortuny, zdradzonej przez bezwzględnego brata i...

Jednak to wszystko pozory. Pod tą maską kryje się jej prawdziwa twarz – zranionej i wykorzystanej kobiety – Jobeth Benton; dziedziczki rodzinnej fortuny, zdradzonej przez bezwzględnego brata i jego niemniej nikczemnych wspólników. Jobeth czeka na najlepszy moment, by się zemścić. Nie jest już bowiem bezbronna.

źródło opisu: Sutoris, 2008

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Lidia Olszewska | 2011-03-23
Przeczytana: marzec 2011

Pomysł na fabułę komiksu niezbyt spektakularny, ale samo wykonanie- kreska i kolory- świetne.

colld | 2015-06-30
Przeczytana: 27 kwietnia 2009