Angielski No problem! Poziom średni

Wydawnictwo: SuperMemo World
9788360199541
Mia

Podręcznik zawiera: Listen and read - dialogi i czytanki, pokazujące znaczenie wyrazów i wyrażeń w kontekście oraz uczące prawidłowych kolokacji, New words and expressions - listy nowego słownictwa do trwałego zapamiętania, Grammar - wykłady gramatyczne, Commentaries - komentarze językowe i kulturowe, Exercises - ćwiczenia leksykalne i gramatyczne, Dictionary - podręczny słownik obejmujący...

Podręcznik zawiera:
New words and expressions - listy nowego słownictwa do trwałego zapamiętania,
Grammar - wykłady gramatyczne,
Commentaries - komentarze językowe i kulturowe,
Exercises - ćwiczenia leksykalne i gramatyczne,
Dictionary - podręczny słownik obejmujący słownictwo całego kursu.

źródło opisu: okładka

Natasza | 2017-05-16