Skuteczne przyciąganie

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Co robić, by Prawo Przyciągania zawsze działało w Twoim przypadku
poradniki
BlackMoon

Co robić, by Prawo Przyciągania zawsze działało w Twoim przypadku Jeśli stosujesz Prawo Przyciągania, ale wciąż nie widzisz zadowalających Cię efektów albo jeśli nie wiesz czym jest i jak działa to koniecznie przeczytaj ten poradnik. To rewolucja wśród wielu innych książek z tej tematyki, dostępnych na naszym rynku. Tylko Sonia Miller wyjaśni Ci dlaczego Prawo Przyciągania nie działa w Twoim...

Co robić, by Prawo Przyciągania zawsze działało w Twoim przypadku
Tylko Sonia Miller wyjaśni Ci dlaczego Prawo Przyciągania nie działa w Twoim przypadku!
Wystarczy, że zastosujesz bardzo prostą, innowacyjną "Formułę Mistyka" – 4 kroki, dzięki którym zrozumiesz, w jaki sposób podejść do wszechpotężnego prawa działającego we wszechświecie – Prawa Przyciągania, i jak zlikwidować wszystkie bariery, które do tej pory blokowały Cię w osiąganiu szczęścia i spełnianiu marzeń. Będziesz wiedzieć jak jasno określić, czego pragniesz w życiu, zaczniesz realizować swoje cele i rozwijać się duchowo, a przede wszystkim doświadczysz miłości, dobrobytu, zdrowia, wolności, spokoju i codziennych cudów.
Znajdź odpowiedź na wszystkie dręczące Cię pytania i wykreuj własną rzeczywistość, bo od tej chwili Prawo Przyciągania będzie działało w 100%!W 2002 roku, niemal po dwudziestu latach badań, praktyki i eksperymentowania z zagadnieniami dotyczącymi świadomego tworzenia, energii i metafizyki, postanowiłam napisać książkę. Przyświecały mi dwa cele:
1) Chciałam napisać książkę, której brakowało mi podczas mojej podróży- książkę, która mówiłaby o błędnych interpretacjach, zniekształceniach, pytaniach pozostawionych bez odpowiedzi i braku informacji, które często sprawiały, że czułam się zdezorientowana i sfrustrowana.
2) Chciałam się również przyczynić do rozwoju głównego nurtu metafizyki. Chciałam pomóc większej ilości osób w uświadomieniu prawdy o tym, kim jesteśmy: nieskończenie potężnymi współtwórcami. Chciałam to zrobić nie tylko ze względu na spokój i dobre samopoczucie, jakie przynosi jednostkom, lecz również dla efektów, jakie może wywrzeć na naszym świecie. W tamtych czasach pojęcia takie jak Prawo Przyciągania, wizualizacje, afirmacje oraz pogląd, że sami tworzymy naszą rzeczywistość były wciąż uważane za alternatywne w najlepszym przypadku, a w najgorszym za bełkot New Age.
Okazało się, że mój głos stanowił część rosnącego w siłę chóru. Inni autorzy mieli podobne cele. W 2004 roku film Co my tak naprawdę wiemy?/ (tytul oryg. What the Bleep Do We Know!?) spotkał się z dużym uznaniem. Poprzez wywiady z naukowcami, aktorstwo i animację, film dostarczył fascynujących, zajmujących i naukowo popartych dowodów na to, że tworzymy rzeczywistość własną świadomością. W tym samym czasie pojawiło się wiele różnych książek usiłujących przybliżyć laikom fizykę kwantową i pogląd, że rzeczywistość nie jest tym, czym nam się zdawała. Następnie w lutym 2007 roku Oprah Winfrey pokazała swojej ogólnokrajowej widowni film Sekret. Widzowie zareagowali takim entuzjazmem, że szybko wyemitowano go powtórnie. W krótkim czasie film i książka stały się niekwestionowanymi bestsellerami. Prawo Przyciągania było omawiane przy kawie i na biurowych korytarzach, a ożywione rozmowy, zarówno inspirujące, jak i kontrowersyjne, opanowały fale eteru.

Z jednej strony, byłam zachwycona. Myślałam: „To się dzieje! To się naprawdę dzieje! Ludzie uświadamiają sobie wyższą prawdę! Chcą uwolnić się od przekonania, że są bezsilni w stosunku do potężniejszych od nich sił przypadku, religii, polityki, planety czy naszego wszechświata. I sądzą tak nie tylko pojedyncze rodzynki rozrzucone po świecie. Ludzie uświadamiają to sobie na masową skalę". Moje marzenie właśnie się spełniało. Metafizyka stawała się dominującym nurtem.
Z drugiej strony, zastanawiałam się, czy teraz, gdy jest tak wiele dostępnych źródeł i nauczycieli, moja książka jest w ogóle potrzebna. Obserwowałam zatem i przysłuchiwałam się. Gdy burza przycichła i kurz opadł, sprawdziłam puls. Powoli pojawiło się tempo i rytm. Właśnie wtedy ludzie mieli najwięcej pytań. Bardziej niż kiedykolwiek wcześniej ci, którzy poszukiwali odpowiedzi, byli zainspirowani, ale i sfrustrowani niespełnionymi obietnicami Prawa Przyciągania. Pośród historii spełnionych marzeń, objawionych cudów i zaspokojonych pragnień, wielu borykało się z pytaniami: „Czemu w moim przypadku to nie działa?", „Co robię źle?", „Czyżbym dał się nabrać na cały ten medialny szum?".
Odkrywszy ten nowy punkt widzenia, cel mojej książki skrystalizował się. Ci, którzy chcą poznać Prawo Przyciągania mają do wyboru bogactwo materiałów edukacyjnych. Jednak wciąż pozostaje znacząca luka, jeśli chodzi o zrozumienie, w jaki sposób podejść do tej potężnej i odmieniającej życie wiedzy.
Mam nadzieję, że na tych stronach rzucę nieco światła na te subtelne niuanse i zaawansowane zasady, dzięki czemu ta książka będzie inna. Znajdziesz w niej jasne i proste wprowadzenie do Prawa Przyciągania- czym jest i jak działa. Ale oprócz tego większość książki poświęcona jest temu, aby pomóc ci zejść samemu sobie z drogi, abyś doświadczyl konkretnych rezultatów w swoim życiu! Ponadto poznasz tajniki czegoś dużo większego. Wiele osób zostaje przyciągniętych do tych metafizycznych zasad, ponieważ obiecują one spełnienie osobistych celów i marzeń. Ale Prawo Przyciągania może zdziałać dużo więcej. Otwierając się na szerszy punkt widzenia, odkryjesz, że twoje cele i marzenia są tak naprawdę narzędziem duchowego rozwoju. Prawo Przyciągania może być bramą wiodącą cię do wyższej prawdy o tym, kim jesteś! Z najszczerszymi życzeniami radosnego, wspaniałego życia...
Wybierz Swoją Rzeczywistość Sonia M. Miller – Wstęp do książki Skuteczne przyciąganie

źródło opisu: http://dobreksiazki.pl/skuteczne-przyciaganie-co-r...(?)

źródło okładki: http://www.ceneo.pl/7233730