Podstawy zarządzania projektami

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320814456
biznes, finanse

Autor w jasny sposób przedstawił, jak efektywnie zarządzać projektami. Logicznie podporządkował przebieg procesu zarządzania, zwracając uwagę na: planowanie i wdrażanie projektów, a więc na kwestie ich materialnego przygotowania, opracowania standardów, procedur i instrukcji, strukturę działań i organizacji projektu, w tym na zespoły projektowe i menedżerów projektu, metody i techniki szacowania kosztów projektu, ich dokumentowanie i weryfikowanie, ocenę postępów w realizacji projektu oraz na sporządzanie raportów w tym zakresie.

_chef | 2015-03-08
Przeczytana: 2011 rok