Wyprawa na wieś. Encyklopedia wiedzy przedszkolaka

Seria: Encyklopedia wiedzy przedszkolaka
Wydawnictwo: Aksjomat
popularnonaukowe
youstyna

Encyklopedia wiedzy przedszkolaka" to seria książek dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Każda część poświęcona jest jednej tematyce. Są tu ciekawostki ze świata zwierząt, wycieczka do lasu, miasta i na wieś, omówienie tego, co znajduje się w najbliższym otoczeniu dziecka, czyli takie informacje, które zainteresują małego czytelnika i wzbogacą jego wiedzę oraz słownictwo.. Wykonane z niezwykłym kunsztem malowane ilustracje są dodatkowyrn walorem serii.

źródło opisu: aksjomat.com

źródło okładki: aksjomat.com