Amazing Spider-Man Vol 4 #15: Power Play - Conclusion: Suit Yourself

6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
komiksy
angielski
Wkp

• “Power Play” comes to its rousing conclusion!

• Regent’s master plan is working until Mary Jane Watson gets into the fray!

źródło opisu: http://marvel.wikia.com/wiki/Amazing_Spider-Man_Vol_4_15

źródło okładki: http://marvel.wikia.com/wiki/Amazing_Spider-Man_Vol_4_15

Wkp | 2016-07-13
Przeczytana: 13 lipca 2016

MOCNE ZAGRANIE – KONKLUZJA: W KOSTIUMIE

Rządy Regenta dobiegają końca. Zaczyna się wprowadzenie do opowieści „Before Dead No More”. Jak tym razem odmieni się życie Petera?

W kwaterze głównej Avengers Mary Jane wykorzystując fakt, że już kiedyś („The Other”) nosiła zbroje Iron Mana oraz przez krótki czas miała pajęcze moce („Spider Island”), przywdziewa kostium Iron Spidera i rusza pomóc na polu bitwy z Regentem.
Tymczasem Harry Osborn, nad zabiciem którego myślała pomocnica Regenta, wydostaje się ze zbiornika i zaczyna swoistą akcję dywersyjną, co będzie miało niebagatelny wpływ na finał rozgrywki.
Jakby tego było mało, May odkrywa, że jej mąż, Jay, ukrywa przed nią pewien fakt…

I po raz kolejny w tej serii dzieje się dobrze. Niezły scenariusz, niezłe rysunki i ciekawy finał całej opowieści, może nieco nazbyt niespodziewany (wątkowi z Jayem przydałoby się jakieś konkretniejsze wprowadzenie, nie mniej można to tłumaczyć faktem, że zbyt rzadko w „ASM” widzieliśmy jego i May), ale...

Na półkach