Matematyka dla 1 klasy szkoły podstawowej

Wydawnictwo: Aksjomat
youstyna

Rodzice i nauczyciele często poszukują uzupełniających zbiorów zadań dla dzieci z klas I–III. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, przygotowaliśmy serię matematycznych ćwiczeń dla uczniów młodszych klas szkoły podstawowej. Oto atuty serii: zgodność z podstawą programową ciekawe, praktyczne i różnorodne zadania bliska dzieciom tematyka naklejki, którymi można nagradzać za wykonane...

Oto atuty serii:

zgodność z podstawą programową
ciekawe, praktyczne i różnorodne zadania
bliska dzieciom tematyka
naklejki, którymi można nagradzać za wykonane ćwiczenie
karty do gry utrwalającej nabyte umiejętności,
klucz odpowiedzi dostępny przy tytule książki na stronie wydawnictwa
Matematyką można się bawić! Proponowane książki nie nużą – uczą logicznego myślenia, a łamigłówkowy charakter zadań sprawdza się jako kształcąca rozrywka.

Wszystkim sięgającym po te ćwiczenia życzymy wielu szkolnych i życiowych sukcesów z wykorzystaniem matematycznej wiedzy.