Amerykański wampir #07

Wydawnictwo: Egmont Polska
American Vampire Vol. 7
komiksy
Łukasz

Jest rok 1965. Dwa wampiry z gatunku amerykańskiego, Skinner Sweet i Pearl Jones, od dziesięciu lat nie wchodzą sobie w drogę. Pearl wróciła na rodzinną farmę w Kansas, gdzie prowadzi azyl dla młodych krwiopijców prześladowanych przez ludzi oraz agresywnych przedstawicieli gatunku karpackiego. Tymczasem Skinner żyje na granicy meksykańskiej, gdzie napada na przemytników broni i handlarzy narkotyków. W końcu jednak bohaterowie będą musieli się ponownie spotkać, gdyż na horyzoncie pojawi się Szary Kupiec, przerażająca istota narodzona przed tysiącleciami. Chce on całkowicie odmienić świat, zaczynając od wymordowania obecnie żyjących wampirów. Kupiec ma legion pradawnych wyznawców i niewyobrażalną moc. Czy ktokolwiek będzie w stanie mu się przeciwstawić?

Głównymi autorami bestsellerowej serii są gwiazdy komiksu amerykańskiego: scenarzysta Scott Snyder (Batman, Detective Comics, Swamp Thing) i rysownik Rafael Albuquerque (Blue Beetle, Superman/Batman)

źródło opisu: Egmont 2016

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,2005.html

Fnatti | 2017-07-27
gżebień | 2017-05-03