Zmiana zachowań zdrowotnych. Dlaczego dobre chęci nie wystarczają?

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Figunia33

Książka dotyczy niezwykle istotnych problemów współczesnego człowieka: rozumienia zachowań zdrowotnych oraz ich zmiany. Znajdujemy tu omówienie modeli teoretycznych, wyjaśniających to zjawisko, a także badań nad rolą czynników wpływających na kształtowanie i utrzymywanie zachowań prozdrowotnych, porażek i nawrotów. Autorka przekłada ustalenia badawcze na język praktyki i wskazuje, co i jak można zmienić tak aby zmiana była trwała. Książka ta zainteresuje różne grupy odbiorców: psychologów teoretyków i praktyków, specjalistów zdrowia publicznego oraz studentów. Z recenzji wydawniczej prof. Tatiany Klonowicz

źródło opisu: www.gwp.pl

źródło okładki: www.gwp.pl