Wielka Brytania wobec Izraela maj 1948 - styczeń 1949

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
historyczna

Dzieje Bliskiego i Środkowego Wschodu, posiadające niezwykle bogatą literaturę, zwłaszcza anglojęzyczną, zajmują skromne miejsce w polskiej historiografii. Dlatego podjęcie tej tematyki przez polskiego historyka jest już wydarzeniem pozytywnym samym w sobie. Natomiast za rzecz podwójnie pozytywną należy uznać fakt, iż jest to przedsięwzięcie śmiałe, a przy tym w pełni udane. (Fragment z recenzji Tomasza Gąsowskiego).

Shoshana25 | 2012-03-08
ZielonaCytryna | 2011-08-07