Mały detektyw. Szukaj szczegółów, poznawaj świat

Wydawnictwo: Aksjomat
youstyna

W zoo, w centrum handlowym i na dworcu zawsze dzieje się coś ciekawego. Znajdą się tam także zadania dla małego detektywa. Czasem trzeba pomóc dziecku w odnalezieniu mamy, schwytać złodziejaszków. Wsparcia potrzebują również pracownicy zoo i osoby, które zgubiły swoje zwierzęta. 'Mały detektyw' to pełna sytuacyjnego humoru książka bez ograniczeń wiekowych. Można do niej zaglądać wielokrotnie i za każdym razem odkrywać coś nowego.