Pielęgnacja paznokci

Wydawnictwo: Dragon
paznokcie, manicure,
poradniki
iwka

Piękne i długie paznokcie to marzenie prawie każdej kobiety – zadbane są symbolem kobiecości i najlepszą wizytówką. To dzięki nim stajemy się bardziej atrakcyjne, czujemy się pociągające. Pomalowane i zdobione paznokcie przyciągają wzrok nie tylko płci przeciwnej, ale także innych kobiet. Należy pamiętać, że nawet najlepiej wypielęgnowane paznokcie ukazują cały swój blask jedynie na...

Należy pamiętać, że nawet najlepiej wypielęgnowane paznokcie ukazują cały swój blask jedynie na odpowiednio zadbanych dłoniach. Niestety, nie każda z pań dba o ten element urody w jednakowym stopniu. Poradnik Pielęgnacja paznokci przybliży wiele cennych informacji i wskazówek dotyczących opieki i zdobienia paznokci. Czytelniczki znajdą w nim porady, jakim zabiegom warto się poddać, by uzyskać efekt pięknych paznokci, a także, jak same we własnym zaciszu domowym w prosty, ale efektowny sposób mogą o nie zadbać.

źródło opisu: http://wydawnictwo-dragon.pl

źródło okładki: http://wydawnictwo-dragon.pl