Bądź bezpieczny na drodze

Wydawnictwo: Aksjomat
youstyna

Jak się zachować na jezdni? Czym zajmuje się policja? Jaki numer wybrać, gdy nam coś zagraża lub potrzebujemy pomocy? Jak radzić sobie z nieżyczliwymi osobami? Co zrobić w razie ataku psa? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w książeczce „Bądź bezpieczny na drodze. Książeczka edukacyjna z naklejkami”. Opracowanie – w formie zbioru łamigłówek z licznymi naklejkami i ciekawostkami...

Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w książeczce „Bądź bezpieczny na drodze. Książeczka edukacyjna z naklejkami”. Opracowanie – w formie zbioru łamigłówek z licznymi naklejkami i ciekawostkami – wzbogaca wiedzę dzieci na temat bezpiecznego zachowania i w przystępny sposób przestrzega przed zagrożeniami nie tylko na drodze.

Polecamy do nauki, miłego spędzania czasu, a przede wszystkim do kształtowania właściwych postaw w nauce samodzielności u najmłodszych.