Malowanki dla dziewczynek

Wydawnictwo: Greg
youstyna

Malowanki dla dziewczynek to książeczka przygotowana dla wszystkich dziewczynek, które uwielbiają kolorować. Ilustracje zostały dobrane tak, by każda dziewczynka znalazła coś dla siebie. Są więc księżniczki, lalki, modelki, zwierzątka, motyle, ciekawe dla dzieci zawody. Do każdej malowanki dodany jest kolorowy wzór oraz naklejka. Format książeczki oraz proste ilustracje sprawiają, że...

Do każdej malowanki dodany jest kolorowy wzór oraz naklejka. Format książeczki oraz proste ilustracje sprawiają, że Malowanki dla dziewczynek będą idealne już dla najmłodszych dzieci.
Piękna okładka spodoba się każdemu maluchowi. Serdecznie polecamy!