Elementarz. Czytamy metodą sylabową

Wydawnictwo: Greg
youstyna

Nauka czytania metodą sylabową jest polecana przez najlepszych nauczycieli i metodyków nauczania wczesnoszkolnego. Przygotowany przez wydawnictwo Greg "Elementarz" umożliwia dzieciom szybkie opanowanie tej umiejętności. Publikacja zawiera zabawne czytanki o ciekawej dla najmłodszych uczniów tematyce, uzupełnione kolorowymi ilustracjami. Atutem książki jest przemyślana kompozycja, uwzględniająca potrzeby i możliwości dzieci przystępujących do nauki czytania.

Z recenzji dr Marii Kuśmierz:

"Elementarz - czytamy metodą sylabową" to najlepsza książka do nauki czytania, z jaką spotkałam się do tej pory w mojej praktyce zawodowej. Metoda sylabowa jest znana nie od dziś i polecana przez najlepszych nauczycieli i metodyków nauczania wczesnoszkolnego jako bardzo skuteczna, szybka i bezproblemowa. W książce zastosowano wyraźny podział na sylaby, przykładowe słówka, proste zdania, które pokazują dziecku, jak czytać. (...) Pierwsza część książki zawiera bardzo jasną i czytelną prezentację liter i sylab, w drugiej zaś znajdują się czytanki, które są ułożone od najprostszej do najtrudniejszej. Tematy czytanek są szczególnie ciekawe dla dzieci. Takiej pozycji brakowało na rynku wydawniczym i jestem przekonana, że zarówno nauczyciele, jak i rodzice będą po nią sięgać. Starannie opracowany "Elementarz..." Wydawnictwa Greg pozwoli każdemu dziecku z łatwością nauczyć się płynnie czytać. Dodatkowym atutem książki są zabawne, kolorowe ilustracje. Serdecznie polecam!

Anieshka | 2017-02-23
Przeczytana: 23 lutego 2017