Zgłosuj na książki roku 2017

Elementarz. Czytamy bajki metodą sylabową

Wydawnictwo: Greg
youstyna

"Elementarz - czytamy bajki metodą sylabową" to książka warta polecenia każdemu dziecku chcącemu nauczyć się czytać. Zastosowano w niej metodę sylabową, która jest popularna od lat i niezwykle skuteczna. Pozwala ona nauczyć czytania już kilkuletnie maluchy. Dziecko poznaje literki, potem składa sylaby, by przejść do odczytywania wyrazów i całych zdań. Poziom trudności rośnie stopniowo, dzięki czemu nauka czytania jest szybka i bezproblemowa, a dziecko czyta płynnie i ze zrozumieniem.

Dodatkową atrakcją są zamieszczone w drugiej części książki teksty do czytania - najbardziej znane bajki, klasyka polskiej literatury dziecięcej.

Są tu więc bajki Krasickiego, Fredry, Mickiewicza, popularne wiersze Jachowicza czy Konopnickiej. Dziecko nie tylko nauczy się ładnie czytać, ale także będzie się doskonale bawić i pokocha literaturę!

"Elementarz - czytamy bajki metodą sylabową" to książka przygotowana z najwyższą starannością, we współpracy z doświadczonymi nauczycielami i metodykami. Kolorowa okładka, piękne ilustracje i barwne strony przyciągną oko małego czytelnika.

Ada_2015 | 2017-04-10
Na półkach: Przeczytane, 2017