Radosne dyktanda. Klasa 3

Wydawnictwo: Greg
youstyna

Niejeden uczeń marzy o tym, by zostać mistrzem ortografii. Nie jest to jednak zadanie łatwe i wielu uczniów ma z tym problemy. Ćwicząc z Radosnymi dyktandami, każde dziecko może osiągnąć sukces na języku polskim. Książeczka jest idealnie dopasowana do poziomu uczniów w klasie trzeciej. Teksty dyktand do uzupełniania zawierają słowa najczęściej pojawiające się w szkole, starannie dobrane przez nauczycieli. Dyktanda są ułożone od najprostszych do najtrudniejszych, z wyraźną skalą trudności. Dodatkowo do każdego humorystycznego tekstu zamieszczono krzyżówkę, która zawiera słowa z dyktanda, dzięki czemu można je lepiej utrwalić. Dyktando można łatwo sprawdzić dzięki słowniczkowi, który jest zamieszczony na końcu książeczki. Perforowane, proste do wyrwania strony ułatwiają korzystanie z Radosnych dyktand. Serdecznie polecamy!