Pomiędzy żoną i mężem czyli jak przetrwać w małżeństwie

Wydawnictwo: Twój Styl
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki
Naira

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Nell | 2016-11-21

Jestem dość rozczarowana tą pozycją. Książeczka jest niewielka objętościowo, a i tak dłużyła mi się jej lektura. Zawiera według mnie praktycznie same oczywistości. Niby jest podzielona na rozdziały, ale miałam wrażenie, że czytam w kółko to samo.
Jest też już niestety trochę nieaktualna, bo zawiera sporo odniesień do rzeczywistości lat 80-90, która - wiadomo - jest już inna.

Będzie zapewne bardziej przydatna osobom o małej wiedzy psychologicznej, w przeciwnym wypadku można tę lekturę sobie odpuścić.

Kornelia | 2017-11-06
Andrzej Chojnacki | 2017-06-11