Jak przeżyć stratę dziecka. Powrót nadziei.

Wydawnictwo: GWP Sp. z o.o.
How to Survive the Loss of a Child: Filling the Emptiness and Rebuilding Your Life
marmittes

Śmierć dziecka to straszne nieszczęście. W kulturze, w której młodość ceni się ponad wszystko, zdarzenie takie uważa się za jedną z największych tragedii. Osieroconym rodzicom kontynuowanie własnego życia w tej sytuacji wydaje się wręcz niemożliwe, a obsesyjne pytanie "dlaczego?" nie opuszcza ich ani na chwilę.

źródło opisu: http://www.gwp.pl/252,jak-przezyc-strate-dziecka-powrot-nadziei.html

źródło okładki: https://merlin.pl/jak-przezyc-strate-dziecka-powro...»

Dettawalker | 2017-06-16