Dzieła zebrane, tom 4

poezja

W czwartym tomie Dzieł zebranych Tymoteusza Karpowicza, dopełniającym poetycką spuściznę jednego z najwybitniejszych polskich pisarzy ubiegłego wieku, znajdują się nieznane wiersze z lat 1970-2005 zachowane w rękopisach i maszynopisach. Nieliczne z nich były publikowane w prasie za życia autora bądź ogłoszone wcześniej przez wydawcę Dzieł zebranych. Do książki dołączony jest audiobook, na którym Karpowicz recytuje swoje wiersze z tomu Odwrócone światło.

źródło opisu: http://www.poezjem.pl/tytul/434/Dziela-zebrane-tom-4/1/

źródło okładki: http://www.poezjem.pl/tytul/434/Dziela-zebrane-tom-4/1/