Komiks wierszem po ukraińsku

Wydawnictwo: Biuro Literackie
poezja

Album prezentuje prace finalistów trzeciej edycji konkursu Komiks wierszem organizowanego przez Biuro Literackie. Jurorzy edycji, która w całości poświęcona została współczesnej poezji ukraińskiej, wyłonili prace diametralnie różne. Każdy z autorów stworzył niepowtarzalną wizualną narrację, operującą charakterystyczną paletą środków wyrazu. Wszystkich laureatów łączy jednak rzecz najistotniejsza – każdemu z nich udało się "przenieść" poezję do świata komiksu w wyjątkowo intrygujący sposób.

źródło opisu: http://www.poezjem.pl/tytul/470/Komiks-wierszem-po-ukrainsku/1/

źródło okładki: http://www.poezjem.pl/tytul/470/Komiks-wierszem-po-ukrainsku/1/