Literkowy zawrót głowy. Część 1

Wydawnictwo: Skrzat
youstyna

„Literkowy zawrót głowy” to materiał opracowany zgodnie z aktualną podstawą programową. Dziecko, rozwiązując ciekawe i różnorodne zadania, nauczy się rozpoznawać, czytać i pisać litery. Książka jest skorelowana z elementarzem rządowym pod względem tematyki oraz kolejności i sposobu wprowadzania liter. Zawiera ulubione przez dzieci naklejki i ćwiczenia: rysowanie, kolorowanie, rebusy, uzupełnianki.

W pierwszej części dzieci poznają litery w kolejności podręcznika rządowego od a do c.

źródło opisu: https://bonito.pl/k-1803941-literkowy-zawrot-glowy-czesc-1

źródło okładki: https://bonito.pl/k-1803941-literkowy-zawrot-glowy-czesc-1