Cyferkowy zawrót głowy

Wydawnictwo: Skrzat
youstyna

„Cyferkowy zawrót głowy” to materiał opracowany zgodnie z aktualną podstawą programową i w oparciu o tematykę proponowaną w nowym elementarzu dla pierwszoklasistów przygotowanym przez MEN. Dziecko, rozwiązując ciekawe i różnorodne zadania, nauczy się dodawać i odejmować w zakresie 20, liczyć pieniądze, korzystać z zegara. Ponadto pozna dni tygodnia, nazwy miesięcy, jednostki miar i wag oraz znaki rzymskie. Książka może posłużyć jako dodatkowy materiał ćwiczeniowy do wykorzystania zarówno na lekcji, jak i w domu.

źródło opisu: https://bonito.pl/k-1247982-cyferkowy-zawrot-glowy

źródło okładki: https://bonito.pl/k-1247982-cyferkowy-zawrot-glowy