Będę pierwszakiem! 2

Seria: Będę pierwszakiem!
Wydawnictwo: Skrzat
youstyna

Seria książeczek "Będę pierwszakiem!" została napisana przez znakomitą krakowską nauczycielkę z wieloletnim doświadczeniem w pracy z uczniami klas 1-3. Celem Autorki jest pomoc dzieciom i rodzicom w jak najlepszym przygotowaniu do nauki w pierwszej klasie. Książeczka zawiera ćwiczenia, jakie uczeń będzie wykonywał podczas pierwszych prawdziwych lekcji. Dzięki temu dziecko może zarówno oswoić się z wymaganiami nauczycieli, jak i trenować umiejętności niezbędne w szkole: precyzję ruchów ręki, logiczne myślenie, aktywność twórczą, koncentrację.

źródło opisu: https://bonito.pl/k-479872-bede-pierwszakiem-2

źródło okładki: https://bonito.pl/k-479872-bede-pierwszakiem-2