Dzieła zebrane, tom 6

Wydawnictwo: Biuro Literackie

W szóstym tomie Dzieł zebranych Tymoteusza Karpowicza znalazło się trzynaście dramatów, słuchowisk i adaptacji teatralnych. Wśród nich są utwory publikowane wcześniej w Dramatach zebranych oraz odnalezione w archiwum Karpowicza: Dźwiękowy zapis doliny,Niewidzialny chłopiec, Kiedy przychodzi Anioł. Tom obejmuje również niepublikowane adaptacje sceniczne tekstów Bolesława Leśmiana, Cypriana Kamila Norwida i Henryka Worcella.

źródło opisu: http://www.poezjem.pl/tytul/478/Dziela-zebrane-tom-6/1/

źródło okładki: http://www.poezjem.pl/tytul/478/Dziela-zebrane-tom-6/1/