Akademia wzorowej wymowy L/R

Seria: Akademia wzorowej wymowy
Wydawnictwo: Skrzat
youstyna

Autorki „Akademii Wzorowej Wymowy”, Danuta Klimkiewicz i Elżbieta Siennicka-Szadkowska, stworzyły ciekawą książeczkę dla dzieci, które mają problemy z wypowiadaniem trudnych głosek. Jako sojuszników w ćwiczeniach wybrały rodziców. Jasno podają zasady, którymi należy się kierować w codziennej pracy z dzieckiem. Zaletą publikacji są oryginalne wierszyki i jednoznaczne obrazki. Zadania są ułożone od najłatwiejszych do trudniejszych, co jest zgodne z zasadami prawidłowej terapii. Ten sposób ułożenia ćwiczeń pozwala na korzystanie z książeczki przez rodziców. Zadowoli ona również specjalistów poszukujących inspiracji. To odpowiednie lekarstwo na kłopoty z mówieniem do zażywania jeden raz dziennie. Polecam.
mgr Marzena Dąbrowska psycholog - logopeda, Uniwersytet Jagielloński - Katedra Polonistycznej Edukacji Nauczycielskiej